Co się wydarzyło w Euro-House w sierpniu.

Bez kategorii

Wakacje niestety dobiegły końca, czas na podsumowanie naszych sierpniowych działań!

A działo się niemało! Oto niektóre z nich:

Podpisaliśmy umowy najmu z delikatesami mięsnymi Gzella, w dwóch nowych lokalizacjach: przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie oraz przy ulicy Sarmackiej na Wilanowie.

W tych miejscach już wkrótce będziecie mogli zakupić mięsne przysmaki najwyższej jakości.

Dzięki pracy naszych niezastąpionych agentów na Śródmieściu - przy ulicy Emilii Plater pojawi się ekskluzywny butik odzieżowy, a na Woli przy ulicy Wolskiej powstanie nowy lokal gastronomiczny. Z kolei mieszkańcy Wilanowa niebawem będą się mogli skorzystać z usług architekta oraz zaopatrzyć się w artykuły związane z wykończeniem wnętrz w sklepie przy Kazachskiej.

W Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej powstanie unikatowy salon kosmetyczny.

Sprzedane zostały dwa lokale użytkowe, gdzie nowi właściciele poprowadzą swoje działalności o profilach medyczo-kosmetycznych.

W sierpniu uczestniczyliśmy też w otwarciu działalności naszych niedawnych klientów:

W miasteczku Wilanów, przy ulicy Rycerstwa Polskiego działa już Niepubliczne przedszkole Pastel Garden. Przytulne wnętrza, piękne, delikatne kolory. Ciekawe i rozwijające zajęcia oraz wiele zabawy. Dzieci na pewną będą zachwycone. Polecamy serdecznie!

Jeżeli będziecie na Mokotowie, koniecznie wstąpcie do kawiarni przy Cybernetyki!

W asortymencie Coffee Space kawa z różnych stron świata serwowana przez doświadczonego baristę. Przestronny lokal, idealny zarówno na spotkania biznesowe jak i nieformalne pogaduszki.

Zapraszamy na naszą stronę i zajrzyjcie koniecznie na social media, jeżeli chcecie być na bieżąco z najlepszymi ofertami na rynku!

www.euro-house.waw.pl

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

 

Nasze Oferty


Kategorie