Podsumowanie stycznia

Aktualności

Nowy Rok zaczęliśmy bardzo intensywnie.

Do naszego zespołu dołączył nowy agent - Przemysław Zamecki.
Przemek zajmuje się przede wszystkimi lokalami biurowymi i biurowcami. Zgłaszajcie się do niego jeśli chcecie znaleźć nowe biuro :)

Wszyscy agenci pracowicie działali. Nasza baza nieruchomości użytkowych powiększyła się o 73 lokale komercyjne, z czego 41 to powierzchnie do wynajęcia, 19 to lokale do sprzedania, a pozostałe 13 to lokale biurowe. Imponujące, prawda?
24 lokale przeszły profesjonalne sesje zdjęciowe, przykleiliśmy kilkanaście banerów i w kilku lokalach byliśmy z naszą kamerką Insta360oneX gdzie zrobiliśmy wyjątkowe ujęcia. Nagrali

Wynajęliśmy kilkanaście lokali. Z puli sukcesów możemy wyróżnić wynajęcie naszej wyłączności przy Alei Rzeczypospolitej 6 w Miasteczku Wilanów - wkrótce powstanie tam salon masażu. Na Kabatach z kolei wynajęliśmy lokal przy Wąwozowej 8 na Centrum Medyczne Babka Medica. Modnym ostatnio trendem na warszawskich ulicach są piekarnie gruzińskie i właśnie jedna z nich pojawi się przy ulicy Klimczaka 13 na Wilanowie, a na Ursynowie - w Pasażu Ursynowskim już niebawem otworzy się niezwykła kwiaciarnia. Relacje z otwarcia tych działalności już niedługo na naszych kanałach społecznościowych.

Dzieje się dużo, a najbliższe miesiące przyniosą pewne zmiany. Wkrótce zmieniamy lokalizację naszego biura, a do #eurohouseteam dołączy ktoś jeszcze... :)

Obserwujcie nas bacznie!

#staytuned
#eurohousenieruchomości
#biuronieruchomości

Nasze Oferty


Kategorie