Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Aktualności

Dzisiejszy artykuł jest krótkim opisem działań, jakie podejmuje Kancelaria Nieruchomości Euro-house wobec klientów poszukujących oraz właścicieli nieruchomości.

Współpraca z klientem poszukującym:

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci którzy poszukują lokalu na wynajem lub do zakupu zdołali odnaleźć się w gąszczu ofert. Przy okazji pierwszego kontaktu telefonicznego prowadzimy z klientem szczegółowy wywiad dotyczący pożądanych parametrów lokalu. Pozwala to uniknąć zarzucania klienta przypadkowymi, źle dobranymi ofertami. Kolejnym krokiem jest przesłanie pocztą elektroniczną krótkiej listy lokali wybranych według odpowiednich kryteriów. Kluczowym elementem współpracy jest jednak rozmowa agenta z klientem w biurze. Podczas spotkania pokazujemy dokładną lokalizację na mapie oraz podajemy szczegóły dotyczące oferty. Przekazujemy klientom kompleksową wiedzę o mechanizmach rynkowych oraz dobieramy efektywną strategię poszukiwania odpowiedniej nieruchomości. Po spotkaniu klient może zapoznać się w dowolnym czasie z lokalizacją zaprezentowanych lokali i zbadać najbliższe sąsiedztwo. Jeśli okaże się, że nieruchomość spełnia wymagania klienta, wchodzimy do środka, umawiamy spotkanie z właścicielem i negocjujemy warunki wynajmu lub sprzedaży. Przygotowujemy i redagujemy umowę najmu lub umowę przedwstępną sprzedaży. Jesteśmy obecni podczas każdego etapu transakcji, zaczynając od pierwszego spotkania z właścicielem aż do podpisania aktu notarialnego w kancelarii notarialnej lub umowy najmu w naszym biurze.

 

Współpraca z właścicielem:

Rozumiemy, że właściciele lokali najczęściej nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, dlatego staramy się ograniczyć do minimum ich zaangażowanie w proces poszukiwania klienta. Oczywiście najbardziej efektywnie pracujemy na podstawie umowy pośrednictwa na wyłączność, ale tę kwestię wyjaśniałem poprzednio. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z właścicielem pytamy o wszystkie szczegóły dotyczące nieruchomości, wyprzedzając potencjalne pytania klientów. Dzięki temu posiadamy pełną informację o lokalu i możemy go należycie prezentować. Umawiamy się w dogodnym terminie na profesjonalną sesję zdjęciową, która uwypukli atuty nieruchomości i podniesie atrakcyjność oferty. Zawsze w pierwszej kolejności prezentujemy klientom lokal z zewnątrz, a dopiero po wstępnej akceptacji umawiamy spotkanie z właścicielem w środku. Dzięki temu właściciel ma pewność, że spotyka się jedynie z konkretnie zainteresowanymi nieruchomością klientami. Dzielimy się wiedzą na temat stawek rynkowych w okolicy i oferujemy pomoc na każdym etapie procesu transakcyjnego.

 

Konrad Kądziela

 

Nasze Oferty


Kategorie