Marzec za nami!

Aktualności

Można powiedzieć, że marzec zazwyczaj jest naszym ulubionym miesiącem. To właśnie w marcu rozpoczyna się sezon na wynajem lokali, przedsiębiorcy chcą szybko pojawić się na głównych ulicach miasta, wiosna zachęca wszystkich do działania.

W tym roku ten miesiąc potoczył się zupełnie inaczej, a epidemia koronawirusa zmieniła naszą pracę. Przeszliśmy na pracę zdalną zostawiając opustoszałe nowe i piękne biuro o którym tak długo marzyliśmy. O tym jak koronawirus wpłynął na nieruchomości komercyjne pisała dla Was Aleksandra Organisciak, mozecie o tym przeczytać pod tym linkiem: https://euro-house.waw.pl/koronawirus-a-nieruchomosci-komercyjne-czyli-jak-to-teraz-bedzie/

Jednak mimo sytuacji działamy. Wykorzystując nowoczesną technologię lokale pokazujemy wirtualnie, a umowy podpisujemy zdalnie.
W tym miesiącu pojawiło się nam ponad 30 nowych ofert lokali na wynajem oraz na sprzedaż. Topowe lokale z Wilanowa, Woli i Mokotowa, Ursynowa są w naszej bazie i czekają na nowych najemców.

Dokonaliśmy wielu ciekawych transakcji, z których możemy wyróżnić wynajem lokalu na Mokotowie przy ulicy Obrzeżnej 3 - wkrótce będzie tam restauracja, na Wilanowie przy ulicy Hlonda 10 wynajęliśmy lokal i niebawem będzie tam szkoła języka angielskiego dla dzieci Early Stage, a na Śródmieściu przy ulicy Marszałkowskiej otworzy się salon depilacji.
Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli odwiedzić te miejsca i Wam je pokazać.

My już bardzo tęsknimy za "normalnością" i czekamy aż wszystko się zakończy. Życzymy Wam zdrowia #zostańciewdomu i zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe - codziennie dla Was prezentujemy nowe nieruchomości oraz naszą pracę w tych niecodziennych warunkach.

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse/
https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

#eurohouseteam

Nasze Oferty


Kategorie