Podsumowanie czerwca nieruchomości komercyjne

Aktualności Nasze sukcesy

Początek lata i wakacji rozpoczęliśmy w Euro-House pełną parą! Życie po pandemii wraca powoli do normalności, więc mamy ręce pełne roboty! W tym miesiącu dopięliśmy wielu transakcji. Oto najciekawsze z nich!

Dzięki naszej pomocy przy ul. Puławskiej został otwarty klub pokerowy! Bardzo fajne miejsce dla miłośników, a także chcących spróbować swoich sił w grze w karty! W przyjemnej atmosferze można spotkać się i rozegrać kilka partii, nie dla hazardu, a dla samej przyjemności gry.

Innym sposobem zrelaksowania się po ostatnich stresujących miesiącach jest odwiedzenie Samui Spa – salonu masażu na Kabatach, usytuowanego blisko stacji metra , na ulicy Wąwozowej. Właściciele obiecują nam najlepsze masaże tajskie i balijskie oraz rytuały orientalne. Kto z Was jest chętny wypróbować?

Polecamy również udać się do nowego Barbera na ulicy Rycerstwa Polskiego 3 na Wilanowie. Wąska specjalizacja tej profesji pozwoli na kompleksowe podejście do tematu męskiego zarostu.

Pozostając na Wilanowskich Błoniach niebawem będziemy mogli sprawdzić asortyment sklepu rybnego przy al. Rzeczypospolitej. W ofercie będzie szeroki wybór ryb, owoców morza, produkty świeże jak i przetworzone, przyprawy, wina… chyba więcej na zachętę już nie potrzeba?

Namawiamy do odwiedzenia nowych miejsc na mapie Warszawy oraz do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

Nasze Oferty


Kategorie