Podsumowanie gorącego lipca

Nasze sukcesy

Mamy środek lata, myślicie, że to w nieruchomościach komercyjnych to sezon ogórkowy? Nic bardziej błędnego. Lato w kratkę, raz słońce, czasem pada, a u nas umowy posypały się niczym przysłowiowe grzyby po deszczu!

Mimo, że część naszych agentów udała się na zasłużone i wyczekane wakacje, reszta zespołu działała tak prężnie, że nawet w okrojonym składzie, udało się sfinalizować sporo transakcji.

Jak zwykle dzielimy się z wami najciekawszymi z nich.

Na Ursynowie, przy metrze Stokłosy, na ulicy Dzwonniczej 3, już działa nowy sklep papierniczy. Ruya – co po turecku oznacza śnić; Sklep posiada w swojej ofercie artykuły papiernicze, biurowe i szkolne oraz zabawki. Asortyment jest bogaty, a ceny przystępne. Lokal ma bardzo ładny, przytulny wystrój i miłą obsługę.

Lipiec obfitował w umowy na usługi z branży beauty. W najbliższym czasie miedzy innymi możecie się spodziewać otwarcia salonu fryzjerskiego przy ulicy Rycerstwa Polskiego 4 lok. U5 na Warszawskim Wilanowie.

Z kolei na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 12 lok 4A, otworzy się niebawem kolejny salon znanej marki Haircut, a w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej 85 lok U6, możemy spodziewać się otwarcia salonu kosmetycznego, oferującego min. nietuzinkową stylizację paznokci.

 

Na fali wznoszącej, rozpoczynając na kolejną część wakacji życzymy Wam udanego odpoczynku. W tym sprzyjającym czasie refleksji i nowych pomysłów nie zapomnijcie zerknąć na naszą stronę i social media – tam jak zwykle dużo się dzieje!

 

 

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

 

 

Nasze Oferty


Kategorie