Podsumowanie grudnia

Aktualności

Grudzień ze względu na Boże Narodzenie był magicznym miesiącem.

Większość z nas z utęsknieniem czekała na ten świąteczny czas, aby na chwilę zapomnieć o tym co się dzieje i w końcu poczuć namiastkę normalności i wytchnienia, po miesiącach życia w szalejącej pandemii.

W tym gorącym, przedświątecznym czasie, sfinalizowaliśmy umowy najmu , między innymi na lokal gastronomiczny na Woli, przy ul. Wolskiej.  Obecnie branża działa  nadal tylko w opcji  take away,  ale Nowy Rok to nadzieja na poprawę sytuacji i możliwe iż niebawem będziemy rozkoszować się pysznym jedzeniem i niebanalnym klimatem już w lokalu.

W samym centrum Stolicy przy pl. Konstytucji powstanie kolejny sieciowy  Carefour Express,  do którego chyba nie trzeba szczególnie zapraszać . Ta sieć convinience przyciąga klientów bogatym asortymentem i spawaną obsługą.

Z końcem roku zamknęliśmy tez klika sprzedaży inwestycyjnych -  ich nabywcy  z każdym miesiącem  mogą liczyć ich zwrot.

W grudniu odwiedziliśmy  The Krasa Warsaw  - piękny i nowoczesny salon kosmetyczny, otwarty za naszym pośrednictwem na Woli, przy ul. Ogrodowej.  Początek roku to wszak świetna okazja, aby zadbać o siebie, a  w ofercie: kompleksowa pielęgnacja. Wszystko to, w niebanalnym, nowoczesnym wnętrzu, które robi wrażenie!

Ostatni miesiąc w roku był też okazją do ogłoszenia Agenta Roku  2020 w Euro-House! Ten zaszczytny tytuł przypadł Faustynie Świstak, która połączyła najwięcej lokali z klientami poszukującymi.  Taka precyzja, szybkość działania i doświadczenie złożyły się na  ten sukces. Naszej przesympatycznej koleżance życzymy dalszych sukcesów i bicia rekordów.

Nasze Oferty


Kategorie