Podsumowanie kwietnia

Aktualności

Powiemy wprost - kwiecień był dla nas miesiącem transakcji sprzedażowych. Z najciekawszych : sprzedaliśmy nowe lokale usługowe na Bielanach w inwestycji Kompania Domowa, sprzedaliśmy również lokal handlowy na Ursynowie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 48, ale i wynajęliśmy też lokal komercyjny na Mokotowie pod zaplecze magazynowe sklepu spożywczego oraz poprowadzilśmy transakcję wynajmu lokalu usługowego na Wilanowie przy al. Rzeczypospolitej 31 - niebawem otworzy się tam kolejny punkt piekarni - cukierni Putka.

Poza transakcjami nasza praca opierała się na przyjmowaniu ciekawych lokali usługowych i tym samym nasza baza powiększyła się o 36 nieruchomości komercyjne do wynajęcia oraz 22 nieruchomości komercyjne do sprzedania. Robimy zdjęcia, przeprowadziliśmy 11 sesji zdjęciowych i 10 relacji z użyciem kamerki 360' bo wiemy jak ważne jest teraz pokazywanie nieruchomości wirtualnie. Nowe banery pojawiły się na ulicach Warszawy, nie zatrzymujemy się!

Odwiedziliśmy naszych klientów - nowo otwarty sklep z winami - Dar Wina na Wilanowie przy al. Rzeczypospolitej 12 oraz Salon piękności dla piesków na Ursynowie - Merdanie i czesanie. Nasza Lusia przetestowała usługi i wyszła z salonu piękna oraz pachnąca!

Stawiamy na hasło #InwestujKupLokal bo wiemy, że inwestowanie w nieruchomości jest pewne i stabilne. Doradzamy naszym klientom w kwestiach umów i czekamy aż obostrzenia się zmienią i do życia powrócą lokale gastronomiczne oraz salony kosmetyczne.
Trzymamy kciuki za wszystkich naszych klientów i jesteśmy pewni że #WszystkoBędzieDobrze

Pojawiamy się już w biurze - jeszcze nie w całym komplecie, ale nasze nowe biuro zapewnia nam komfortowy i bezpieczny sposób pracy. Zapraszamy również na spotkania do biura - oczywiście po uprzednim umówieniu. Gwarantujemy bezpieczną odległość, maseczki oraz dezynfekcję rąk.

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe - codziennie dla Was prezentujemy nowe nieruchomości oraz naszą pracę w tych niecodziennych warunkach. 

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

#eurohouseteam

 

Nasze Oferty


Kategorie