Podsumowanie Maja

Aktualności

Wyposażeni w ochronne maski oraz płyny dezynfekujące pracowaliśmy z pełną energią. Koronawirus nas nie zatrzymał, czego dowodem są satysfakcjonujące transakcje.

Tak na szybko i z najciekawszych... Wilanów wzbogacił się o sklep ze zdrową żywnością Zakwasownia i musimy przyznać, że tak ekspresowego otwarcia działalności od momentu podpisania umowy jeszcze nigdy wcześniej u nas nie było! Kilka dni po transakcji odwiedziliśmy sklep i zachwyciliśmy się pasją właścicieli oraz szerokim asortymentem najzdrowszych produktów.
Więcej o tym miejscu pisaliśmy na naszym blogu : https://euro-house.waw.pl/zakwasownia-juz-na-wilanowie/

Piekarnia Putka to nasz stały klient, a maj rozpoczęliśmy kolejnym wspólnym sukcesem - wkrótce na Mokotowie przy ulicy Woronicza otworzy się najnowszy punkt tej znanej i lubianej piekarnio - cukierni. Odwiedzimy na pewno! Jesteśmy dumni z tej współpracy i wierzymy, że jeszcze wiele przed nami.

Wracając jeszcze do Wilanowa możemy pochwalić się wynajęciem trzech lokali usługowych przy ulicy Rycerstwa Polskiego na kompleks przedszkolno - żłobkowy. Rodzicie maluchów z Miasteczka Wilanów będą zachwyceni, zapowiada się wspaniała placówka edukacyjno - kreatywna. Nie możemy doczekać się otwarcia!

Ale aby były sukcesy musi być dużo pracy i dlatego ponad 50 nowych lokali komercyjnych dołączyło do naszej bazy, zrobiliśmy 22 sesje zdjęciowe, 5 nowych banerów pojawiło się na witrynach lokali oraz rozpoczęliśmy kilka nowych współprac na wyłączność.

Nasze życie biurowe powoli wróciło do normy, korzystając z nowej przestrzeni pracujemy w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe - na Instagramie rozpoczęliśmy nowy cykl czwartkowych inspiracji wnętrzarskich, pokazujemy najpiękniej wykończone lokale komercyjne z całego świata.
W piątki z kolei wyróżniamy najlepsze oferty z naszej bazy.
Dzieje się naprawdę dużo, a planów na nowości też jest sporo!

#staytuned !

Obserwujcie nas na:
https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse/
https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

#eurohouseteam

 

 

 

 

Nasze Oferty


Kategorie