Podsumowanie miesiąca - październik.

Aktualności

Kolejny pracowity miesiąc za nami. Mimo mało sprzyjających warunków jakich doświadczamy w obecnie otaczającej nas rzeczywistości ,  w naszym  biurze  praca wre! Z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa podpisujemy umowy, prezentujemy lokale, staramy się nie zwalniać tempa. Oczywiście niektórzy z naszych klientów zdecydowali się przełożyć decyzje o rozpoczęciu nowych działalności na lepsze czasy, ale mamy w swoim portfelu wiele branż, które rozwijają się również na tym niestandardowym rynku.

W październiku sfinalizowaliśmy  umowę na najem kliniki ginekologicznej w Miasteczku Wilanów.

Na Ursynowie przy alei KEN wkrótce pojawi się nowy Barber shop , a na Mokotowie przybędzie kolejne biuro rachunkowe – wszystko dzięki pracy naszych najlepszych agentów!

Klienci chętnie też lokują swój kapitał w nieruchomości komercyjne, na co wskazują kolejne zakupy nieruchomościowe za naszym pośrednictwem.

Odwiedziliśmy także naszych klientów, którzy zdążyli już otworzyć swoje działalności.

Przy al. Rzeczypospolitej 24 działa salon piękności Asami Beauty Bar.

Asami z języka japońskiego oznacza kunszt, piękno, sztukę̨. Salon zapewnia kompleksową usługę kosmetyczną: zabiegi od pielęgnacji paznokci i rzęs, po depilacje oraz  mezoterapię igłową. Warto przyjść do miejsca gdzie można zadbać o całe swoje ciało.

Specjalnie dla Panów, przy ul. Rycerstwa Polskiego 3 powstał Daniel’s Barber. Salon prowadzony przez mistrza fryzjerstwa Dawida Kwiatkowskiego, z powodzeniem zadba o włosy i brodę nawet najbardziej wymagającego klienta. Niesamowite wrażenie robi niezwykle ciekawie urządzone wnętrze. Polecamy Serdecznie!

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań w social mediach oraz na naszą stronę internetową.

www.euro-house.waw.pl

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

 

 

 

Nasze Oferty


Kategorie