Podsumowanie miesiąca - wrzesień.

Bez kategorii

Początek jesieni w Euro – House obfitował w podpisane umowy.

 

Możemy Wam zdradzić, że na Wilanowie niebawem powstanie showroom z ubrankami i akcesoriami dla dzieci, sklep odzieżowy oraz kolejne dwa salony kosmetyczne. Duży Ben otworzy market z  wyborem alkoholi na każdą okazję.

 

Na Ochocie będzie kolejna filia Piekarni Putka, a na Woli na Jana Kazimierza spróbujemy wyśmienitej pizzy San Govanni.

 

Ta pizzeria, z 15 letnim doświadczeniem, posiada wiele lokali w Warszawie, ich specjalnością jest chrupiąca, włoska pizza, wypiekana według tradycyjnej receptury wywodzącej się z regionu Kampanii we Włoszech. W ofercie także pasty i sałatki.

 

Na Mokotowie powstanie punkt z tlenoterapią hiperbaryczną. Jest to nowoczesna metoda, stosowana na całym świecie, która umożliwa bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu schorzeń. Jej podstawą jest działanie czystego tlenu pod ciśnieniem, który stymuluje szpik kostny do wytwarzania komórek macierzystych oraz pobudza je do działań naprawczych.

 

We wrześniu byliśmy też z wizytą u naszych klientów: w piekarni Putka na ul. Woronicza 34a - duży wybór pieczywa wypiekanego na miejscu, ciasta, ciasteczka, kanapki, napoje, na wynos i do konsumpcji na miejscu.

 

Odwiedziliśmy tez salon pielęgnacji dłoni i paznokci Asami Beauty Bar przy Al. Rzeczypospolitej 24/u3, do którego również serdecznie zapraszamy.

 

Do zobaczenia na naszych mediach społecznościowych! Trzymajcie się w zdrowiu!

 

www.euro-house.waw.pl

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

/https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse/

 

 

Nasze Oferty


Kategorie