Zapraszamy do przeczytania artykułu o najnowszych trendach obowiązujących przy aranżacji biura.

Nasze porady

Czym kierować się urządzając biuro?

 

To musi być miejsce do którego pracownik będzie przychodził z przyjemnością.

Wnętrze powinno być przyjazne i stymulujące. Jest to zwykle drugie miejsce po naszych mieszkaniach, w którym spędzamy tak dużo czasu. Zatem powinniśmy się czuć komfortowo i swobodnie.

Mamy to szczęście, że w naszej firmie tak właśnie jest ! Pracownicy oprócz własnych biurek mają do dyspozycji chillroom z huśtawką i wygodną kanapą, salkę konferencyjną czy zaplecze socjalne w postaci przytulnej kuchni. Aranżacja biura zapewnia w równym stopniu swobodę oraz intymność. Jest przestronnie i nowocześnie. Dominują stonowane kolory, odcienie szarości i kojąca butelkowa zieleń. Jest tyle przestrzeni, że każdy znajduje miejsce dla siebie. Dlatego wszyscy uwielbiamy spędzać tu czas i od przeprowadzki wyjście do nowego biura nie jest już tylko obowiązkiem.

Chyba nie trzeba podkreślać, że atrakcyjne dla pracownika biuro, to same korzyści dla pracodawcy. Sprzyja to budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa jako wartościowego pracodawcy. Firma, która cieszy się opinią idealnego miejsca pracy, ma moc przyciągania, angażowania i zatrzymywania najzdolniejszych pracowników.

Powracając do najnowszych trendów w aranżacji, nowoczesne biuro powinno posiadać:

- strefę chillout czyli relaksu, w której można naładować akumulatory, odprężyć się, posłuchać muzyki, porozmawiać z kolegami z pracy,

    • kuchnię, gdzie można nie tylko przyszykować posiłek, ale i zjeść go wygodnie w towarzystwie współpracowników
    • multifunkcjonalne, mobilne meble, które dają się dowolnie przekształcać, aby uzyskać dopasowane do potrzeb stanowisko pracy,
    • miękkie meble biurowe: sofy, pufy, fotele, a także hamaki czy huśtawki do stref relaksu,
    • dużo światła naturalnego albo dobre, profesjonalnie zaprojektowane oświetlenie biurowe.

Zachęcamy do tworzenia przyjaznych miejsc pracy i może nasze biuro stanie się źródłem inspiracji do ulepszenia Waszego? Pozdrawiamy! Zespół Euro – House i dziękujemy za współpracę PZ Design.

Zapraszamy na stronę i media społecznościowe:

www.euro-house.waw.pl

https://www.instagram.com/nieruchomosci_eurohouse

https://www.facebook.com/KancelariaEuroHouse

Nasze Oferty


Kategorie